Monday, 24 September 2018
Total Entries: 42
Total Participants: 58
Results on Eventor
Event Info on Eventor
Results by Class | Results by Course
Entries: 11
F | |||
---|---|---|---|
Martin Dent | RR A | 28:45 | 28:45 (1)
28:45 (1) |
Geoff Stacey | 36:35 | 36:35 (2)
36:35 (2) | |
Tenzing Johnson | BS A | 38:03 | 38:03 (3)
38:03 (3) |
Tim Cochrane | 38:18 | 38:18 (4)
38:18 (4) | |
Jonathan Ricks | RR A | 39:42 | 39:42 (5)
39:42 (5) |
Florian Benz | 40:18 | 40:18 (6)
40:18 (6) | |
Bruce Barnett | BS A | 41:30 | 41:30 (7)
41:30 (7) |
Ged Keane | 42:25 | 42:25 (8)
42:25 (8) | |
Zac Zaharias | BS A | 43:00 | 43:00 (9)
43:00 (9) |
Jonathan Miller | BS A | 43:27 | 43:27 (10)
43:27 (10) |
Peter Antcliff | BS A | 56:47 | 56:47 (11)
56:47 (11) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Shannon Jones | AO A | 35:00 | 35:00 (1)
35:00 (1) |
Susie Sprague | 37:14 | 37:14 (2)
37:14 (2) | |
Janet Street | 53:15 | 53:15 (3)
53:15 (3) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Andrew Johnson | BS A | 33:19 | 33:19 (1)
33:19 (1) |
Richard Smyth | 35:45 | 35:45 (2)
35:45 (2) | |
Andrew Warden | BS A | 42:27 | 42:27 (3)
42:27 (3) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Toni Brown | BS A | 39:12 | 39:12 (1)
39:12 (1) |
Amelia Walton | 40:30 | 40:30 (2)
40:30 (2) |
Entries: 2
Participants: 5
F | |||
---|---|---|---|
Natalie Shadwell | 32:58 | 32:58 (1)
32:58 (1) | |
Matt Shadwell | 32:58 | 32:58 (1)
32:58 (1) | |
Xavier Davis | 48:35 | 48:35 (2)
48:35 (2) | |
Deb Davis | 48:35 | 48:35 (2)
48:35 (2) | |
Marcus Jackson | 48:35 | 48:35 (2)
48:35 (2) |
Entries: 4
F | |||
---|---|---|---|
David Jenkins | BS A | 32:55 | 32:55 (1)
32:55 (1) |
John Spooner | PO A | 38:32 | 38:32 (2)
38:32 (2) |
Bryant Allen | PO A | 38:44 | 38:44 (3)
38:44 (3) |
John Suominen | WE A | 49:00 | 49:00 (4)
49:00 (4) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Jane Barnett | BS A | 46:30 | 46:30 (1)
46:30 (1) |
Elizabeth Dunbar | PO A | 48:50 | 48:50 (2)
48:50 (2) |
Entries: 1
Participants: 2
F | |||
---|---|---|---|
Brittany Woodward | 37:56 | 37:56 (1)
37:56 (1) | |
Ross Waddington | 37:56 | 37:56 (1)
37:56 (1) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Tristan Allmich | 30:04 | 30:04 (1)
30:04 (1) | |
Peter Dickson | 40:29 | 40:29 (2)
40:29 (2) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Carla Allmich-Caira | 30:04 | 30:04 (1)
30:04 (1) |
Entries: 1
Participants: 2
F | |||
---|---|---|---|
Rebecca Tedeschi | RR A | 35:23 | 35:23 (1)
35:23 (1) |
Michael Tedeschi | RR A | 35:23 | 35:23 (1)
35:23 (1) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Tony Slatyer | PO A | 60:00 | 60:00 (2)
60:00 (2) |
Michael Burt | RR A | 59:40 | 59:40 (1)
59:40 (1) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Pat Miethke | PO A | 58:20 | 58:20 (2)
58:20 (2) |
Rosemarie Edwards | WE A | 57:22 | 57:22 (1)
57:22 (1) |
Entries: 6
Participants: 17
F | |||
---|---|---|---|
Kerrie Cowan | BS A | 62:00 | 62:00 (6)
62:00 (6) |
Sue McDonald | 62:00 | 62:00 (6)
62:00 (6) | |
Laura Pound | 55:25 | 55:25 (3)
55:25 (3) | |
Jen Bauer | 55:25 | 55:25 (3)
55:25 (3) | |
Kian Yan Lan | 58:40 | 58:40 (5)
58:40 (5) | |
Nicole Low | 58:40 | 58:40 (5)
58:40 (5) | |
Kylie Smyth | 53:30 | 53:30 (2)
53:30 (2) | |
Fergus Smyth | 53:30 | 53:30 (2)
53:30 (2) | |
Minnie Smyth | 53:30 | 53:30 (2)
53:30 (2) | |
Tamar Amichai | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Aurora Teitelbaum | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Sophia Teitelbaum | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Tova Teitelbaum | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Frida Teitelbaum | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Zadic Teitelbaum | 51:26 | 51:26 (1)
51:26 (1) | |
Jack Palmer | 56:26 | 56:26 (4)
56:26 (4) | |
Jane Reynolds | 56:26 | 56:26 (4)
56:26 (4) |
MP: Mispunch
DNS: Did not start
DNF: Did not finish
NTR: No Time Recorded
DSQ: Disqualified
OT : Overtime