Monday, 24 June 2019
Total Entries: 39
Total Participants: 51
Results on Eventor
Event Info on Eventor
Results by Class | Results by Course
Entries: 9
F | |||
---|---|---|---|
Andrew Chapman | 36:03 | 36:03 (1)
36:03 (1) | |
Graham Fifield | RR-A | 37:09 | 37:09 (2)
37:09 (2) |
Tate Needham | RR-A | 37:25 | 37:25 (3)
37:25 (3) |
Leroy Dickie | 37:36 | 37:36 (4)
37:36 (4) | |
Jonathan Ricks | RR-A | 39:40 | 39:40 (5)
39:40 (5) |
Broderick Matthews | 42:40 | 42:40 (6)
42:40 (6) | |
Tenzing Johnson | BS-A | 42:55 | 42:55 (7)
42:55 (7) |
Caleb Hodgson | 43:10 | 43:10 (8)
43:10 (8) | |
Jonathan Miller | BS-A | 48:41 | 48:41 (9)
48:41 (9) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Susie Sprague | 41:48 | 41:48 (1)
41:48 (1) |
Entries: 2
Participants: 4
F | |||
---|---|---|---|
Amelia Walton | 49:43 | 49:43 (1)
49:43 (1) | |
Daniel Green | 49:43 | 49:43 (1)
49:43 (1) | |
Jen Bright | 61:06 | 61:06 (2)
61:06 (2) | |
Isaac Muscat | 61:06 | 61:06 (2)
61:06 (2) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Garry Fry | RR-A | 51:08 | 51:08 (1)
51:08 (1) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Kayla Dickie | 39:48 | 39:48 (1)
39:48 (1) | |
Carol Harding | BS-A | 42:23 | 42:23 (2)
42:23 (2) |
Carla Allmich-Caira | 44:40 | 44:40 (3)
44:40 (3) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Jim White | 43:00 | 43:00 (1)
43:00 (1) | |
John Suominen | WE-A | 44:54 | 44:54 (2)
44:54 (2) |
Bryant Allen | PO-A | 52:35 | 52:35 (3)
52:35 (3) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Elizabeth Dunbar | PO-A | 42:50 | 42:50 (1)
42:50 (1) |
Parissa Poulis | 50:01 | 50:01 (2)
50:01 (2) |
Entries: 1
Participants: 2
F | |||
---|---|---|---|
Michael Reed | 34:29 | 34:29 (1)
34:29 (1) | |
Emily Stewart-Reed | 34:29 | 34:29 (1)
34:29 (1) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Peter Palmer | 35:55 | 35:55 (1)
35:55 (1) |
Entries: 2
Participants: 5
F | |||
---|---|---|---|
Richard Smyth | 37:20 | 37:20 (1)
37:20 (1) | |
Jasmine Smyth | 37:20 | 37:20 (1)
37:20 (1) | |
Fergus Smyth | 37:20 | 37:20 (1)
37:20 (1) | |
Rebecca Tedeschi | RR-A | 38:32 | 38:32 (2)
38:32 (2) |
Michael Tedeschi | RR-A | 38:32 | 38:32 (2)
38:32 (2) |
Entries: 8
F | |||
---|---|---|---|
Bruce Barnett | BS-A | 56:53 | 56:53 (4)
56:53 (4) |
Keith Fifield | RR-A | 58:25 | 58:25 (6)
58:25 (6) |
Jon Glanville | PO-A | 54:02 | 54:02 (2)
54:02 (2) |
Michael Burt | RR-A | 58:00 | 58:00 (5)
58:00 (5) |
Lawrie Brown | 62:02 | 62:02 (8)
62:02 (8) | |
Geoff Barker | 59:50 | 59:50 (7)
59:50 (7) | |
John Harding | PO-A | 48:10 | 48:10 (1)
48:10 (1) |
John Harding | PO-A | 55:13 | 55:13 (3)
55:13 (3) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Michelle Cochrane | PO-A | 61:14 | 61:14 (2)
61:14 (2) |
Michelle Cochrane | PO-A | 62:34 | 62:34 (3)
62:34 (3) |
Pat Miethke | PO-A | 55:18 | 55:18 (1)
55:18 (1) |
Entries: 3
Participants: 9
F | |||
---|---|---|---|
Jeff Popple | 59:59 | 59:59 (2)
59:59 (2) | |
Michael Popple | 59:59 | 59:59 (2)
59:59 (2) | |
Amelie Langevin | 64:40 | 64:40 (3)
64:40 (3) | |
Jakob Teitelbaum | 64:40 | 64:40 (3)
64:40 (3) | |
Leo Teitelbaum | 64:40 | 64:40 (3)
64:40 (3) | |
Felix Teitelbaum | 64:40 | 64:40 (3)
64:40 (3) | |
Aurora Teitelbaum | 64:40 | 64:40 (3)
64:40 (3) | |
Jack Palmer | 37:03 | 37:03 (1)
37:03 (1) | |
Jane Reynolds | 37:03 | 37:03 (1)
37:03 (1) |
MP: Mispunch
DNS: Did not start
DNF: Did not finish
NTR: No Time Recorded
DSQ: Disqualified
OT : Overtime