Monday, 05 September 2022
Total Entries: 59
Total Participants: 61
Results on Eventor
Event Info on Eventor
Results by Class | Results by Course
Entries: 11
F | |||
---|---|---|---|
Tim Cochrane | PO A | 31:55 | 31:55 (1)
31:55 (1) |
Jon Glanville | PO A | 40:05 | 40:05 (2)
40:05 (2) |
Zachariah Coleman | 45:17 | 45:17 (3)
45:17 (3) | |
Steven Mackenzie | 49:09 | 49:09 (4)
49:09 (4) | |
Matt Dolce | CAS A | 49:41 | 49:41 (5)
49:41 (5) |
Peter Antcliff | BS A | 53:16 | 53:16 (6)
53:16 (6) |
Jim White | 55:54 | 55:54 (7)
55:54 (7) | |
Paul Archer | BS A | 57:11 | 57:11 (8)
57:11 (8) |
Martin Etherington | PO A | 69:50 | 69:50 (9)
69:50 (9) |
John Suominen | WE A | 89:36 | 89:36 (10)
89:36 (10) |
John Harding | PO A | 104:47 | 104:47 (11)
104:47 (11) |
Entries: 5
F | |||
---|---|---|---|
Shannon Jones | AO A | 31:56 | 31:56 (1)
31:56 (1) |
Justine Hobson | BS A | 36:49 | 36:49 (2)
36:49 (2) |
Carol Harding | BS A | 49:36 | 49:36 (3)
49:36 (3) |
Fiona Horan | 53:37 | 53:37 (4)
53:37 (4) | |
Susan Archer | BS A | 88:17 | 88:17 (5)
88:17 (5) |
Entries: 5
F | |||
---|---|---|---|
Andrew Slattery | RR A | 28:03 | 28:03 (1)
28:03 (1) |
Jonathan Ricks | RR A | 29:45 | 29:45 (2)
29:45 (2) |
Florian Benz | RR A | 39:16 | 39:16 (3)
39:16 (3) |
Chris Andersen | BS A | 40:18 | 40:18 (4)
40:18 (4) |
David Alder | 44:34 | 44:34 (5)
44:34 (5) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Abigail Manning | CAS A | 51:07 | 51:07 (1)
51:07 (1) |
Entries: 5
F | |||
---|---|---|---|
Ken Mansell | BS A | 25:02 | 25:02 (1)
25:02 (1) |
Jonathan Miller | BS A | 38:47 | 38:47 (2)
38:47 (2) |
Ewen Thompson | 39:57 | 39:57 (3)
39:57 (3) | |
Alexander Phillips | 40:50 | 40:50 (4)
40:50 (4) | |
Anthony Slatyer | PO A | 42:04 | 42:04 (5)
42:04 (5) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Carol Harding | BS A | 33:27 | 33:27 (1)
33:27 (1) |
Amy Ting | RR A | 45:26 | 45:26 (2)
45:26 (2) |
Entries: 7
F | |||
---|---|---|---|
Anthony Garr | PO A | 31:10 | 31:10 (1)
31:10 (1) |
Jonathan Miller | BS A | 34:37 | 34:37 (2)
34:37 (2) |
Jim White | 36:09 | 36:09 (3)
36:09 (3) | |
Arthur Watson | PO A | 46:59 | 46:59 (4)
46:59 (4) |
John Suominen | WE A | 49:34 | 49:34 (5)
49:34 (5) |
Nikolaus Elz | PO A | 52:34 | 52:34 (6)
52:34 (6) |
Garry Fry | RR A | 53:18 | 53:18 (7)
53:18 (7) |
Entries: 7
F | |||
---|---|---|---|
Sue Garr | PO A | 29:47 | 29:47 (1)
29:47 (1) |
Jo Hobson | BS A | 33:33 | 33:33 (2)
33:33 (2) |
Edith Gray | AO A | 39:04 | 39:04 (3)
39:04 (3) |
Valerie Barker | BS A | 46:03 | 46:03 (4)
46:03 (4) |
Elizabeth Dunbar | PO A | 52:45 | 52:45 (5)
52:45 (5) |
Louise Rose | RR A | 61:12 | 61:12 (6)
61:12 (6) |
Alexandra McAndrew | 62:10 | 62:10 (7)
62:10 (7) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Er Tian Sim | 59:55 | 59:55 (1)
59:55 (1) | |
Kara Banks | 59:58 | 59:58 (2)
59:58 (2) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Zaf Bluett-Jones | AO A | 21:01 | 21:01 (1)
21:01 (1) |
Michael Tedeschi | RR A | 30:00 | 30:00 (2)
30:00 (2) |
Wal Pywell | PO A | 49:57 | 49:57 (3)
49:57 (3) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Lyn Alder | 32:18 | 32:18 (1)
32:18 (1) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Keith Fifield | RR A | 64:24 | 64:24 (3)
64:24 (3) |
Michael Burt | RR A | 54:10 | 54:10 (1)
54:10 (1) |
Phil Walker | PO A | 59:35 | 59:35 (2)
59:35 (2) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Shona Prince | 56:17 | 56:17 (2)
56:17 (2) | |
Pat Miethke | PO A | 60:37 | 60:37 (3)
60:37 (3) |
Lorraine Tomlins | 55:42 | 55:42 (1)
55:42 (1) |
Entries: 4
Participants: 6
F | |||
---|---|---|---|
Cecelia Aull | 58:58 | 58:58 (3)
58:58 (3) | |
Lawrie Brown | PO A | 59:02 | 59:02 (4)
59:02 (4) |
Carla Allmich-Caira | 58:49 | 58:49 (2)
58:49 (2) | |
Gary Caira | 58:49 | 58:49 (2)
58:49 (2) | |
Geoff Barker | 52:40 | 52:40 (1)
52:40 (1) | |
Monika Short | 52:40 | 52:40 (1)
52:40 (1) |
MP: Mispunch
DNS: Did not start
DNF: Did not finish
NTR: No Time Recorded
DSQ: Disqualified
OT : Overtime