Monday, 19 July 2021
Total Entries: 48
Total Participants: 48
Results on Eventor
Event Info on Eventor
Results by Class | Results by Course
Entries: 12
F | |||
---|---|---|---|
Oscar Brown | PO A | 35:24 | 35:24 (1)
35:24 (1) |
Andrew Slattery | RR A | 35:36 | 35:36 (2)
35:36 (2) |
Matthew Purcell | GS A | 35:57 | 35:57 (3)
35:57 (3) |
Ken Mansell | BS A | 39:24 | 39:24 (4)
39:24 (4) |
Graham Fifield | 40:05 | 40:05 (5)
40:05 (5) | |
Jon Glanville | PO A | 42:25 | 42:25 (6)
42:25 (6) |
Leroy Dickie | 43:13 | 43:13 (7)
43:13 (7) | |
Roger Pilkington | 51:57 | 51:57 (8)
51:57 (8) | |
Andrew Cheffers | WE A | 52:26 | 52:26 (9)
52:26 (9) |
Zac Zaharias | BS A | 53:01 | 53:01 (10)
53:01 (10) |
Anthony Slatyer | PO A | 53:10 | 53:10 (11)
53:10 (11) |
Peter Antcliff | BS A | 59:26 | 59:26 (12)
59:26 (12) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Shannon Jones | AO A | 44:10 | 44:10 (1)
44:10 (1) |
Entries: 2
F | |||
---|---|---|---|
Amelia Walton | 47:08 | 47:08 (1)
47:08 (1) | |
Daniel Green | 47:09 | 47:09 (2)
47:09 (2) |
Entries: 3
F | |||
---|---|---|---|
Greg Lane | PO A | 37:11 | 37:11 (1)
37:11 (1) |
Andrew Johnson | BS A | 39:03 | 39:03 (2)
39:03 (2) |
Toby Bellwood | RR A | 44:39 | 44:39 (3)
44:39 (3) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Carol Harding | BS A | 45:00 | 45:00 (1)
45:00 (1) |
Entries: 5
F | |||
---|---|---|---|
Jim White | 37:54 | 37:54 (1)
37:54 (1) | |
Ewen Thompson | 39:01 | 39:01 (2)
39:01 (2) | |
Mark Bryant | 45:14 | 45:14 (3)
45:14 (3) | |
Garry Fry | RR A | 47:40 | 47:40 (4)
47:40 (4) |
John Suominen | WE A | 53:45 | 53:45 (5)
53:45 (5) |
Entries: 9
F | |||
---|---|---|---|
Ellen Johnson | BS A | 35:08 | 35:08 (1)
35:08 (1) |
Jennifer Webb | AO A | 35:28 | 35:28 (2)
35:28 (2) |
Carla Allmich-Caira | 35:54 | 35:54 (3)
35:54 (3) | |
Susan Hallissy | BS A | 43:35 | 43:35 (4)
43:35 (4) |
Carol Masters | RR A | 45:53 | 45:53 (5)
45:53 (5) |
Susanne Harrysson | BS A | 46:09 | 46:09 (6)
46:09 (6) |
Elizabeth Dunbar | PO A | 46:46 | 46:46 (7)
46:46 (7) |
Valerie Barker | BS A | 48:09 | 48:09 (8)
48:09 (8) |
Kerry Dickie | RR A | 53:01 | 53:01 (9)
53:01 (9) |
Entries: 1
F | |||
---|---|---|---|
Shona Prince | 23:55 | 23:55 (1)
23:55 (1) |
Entries: 8
F | |||
---|---|---|---|
Keith Fifield | RR A | 58:17 | 58:17 (4)
58:17 (4) |
Eric Wainwright | RR A | 57:42 | 57:42 (2)
57:42 (2) |
Nikolaus Elz | PO A | 59:25 | 59:25 (5)
59:25 (5) |
Colin Mock | PO A | 61:36 | 61:36 (6)
61:36 (6) |
Lawrie Brown | PO A | 62:18 | 62:18 (7)
62:18 (7) |
John Harding | PO A | 54:20 | 54:20 (1)
54:20 (1) |
Taro Papadatos | RR A | 58:13 | 58:13 (3)
58:13 (3) |
Narasimha Rao Bandi | PO A | 67:59 | 67:59 (8)
67:59 (8) |
Entries: 6
F | |||
---|---|---|---|
Monika Binder | PO A | 58:23 | 58:23 (3)
58:23 (3) |
Michelle Cochrane | PO A | 59:26 | 59:26 (4)
59:26 (4) |
Pat Miethke | PO A | 53:47 | 53:47 (1)
53:47 (1) |
Louise Rose | RR A | 60:06 | 60:06 (5)
60:06 (5) |
Rosemarie Edwards | WE A | 56:50 | 56:50 (2)
56:50 (2) |
Colleen Mock | PO A | 106:58 | 106:58 (6)
106:58 (6) |
MP: Mispunch
DNS: Did not start
DNF: Did not finish
NTR: No Time Recorded
DSQ: Disqualified
OT : Overtime